בריטניה 2018: צילומים נדירים של מדינת משטרה

אז כן חברים יקרים. בריטניה ממשיכה לספק לנו דוגמאות חיות ואמיתיות, מה קורה כשהשמאל התרבותי [AKA הפוליטקלי קורקט] מקבל קצת יותר מידי כוח:
אישה התווכחה עם בחור מחוץ לחנייה, רק כדי לגלות, מספר שבועות לאחר מכן, שוטרים דופקים בכוח על דלתה – ללא צו מעצר! ללא הסבר מדוע הם שם! את מה שאירע אחר כך, ולמה כל זה קרה – תראו בתיעוד המצולם..

זה מה קורה כשאנחנו 'זורמים' עם זה שיש נושאים שאסור לדבר עליהם מחוץ למאגר מוגבל של תשובות 'מותרות'. עניינים שמוטב לשתוק ולא להסתבך, עם להסביר בדיוק מה כוונתך לפרטים, כי פוליטיקת הזהויות מטבעה נכרכת הדוק סביב בני אדם, כמו מקיפה עצמה במגן אנושי, וב'מלכוד' שכזה: יש לדעת היטב כיצד לכוון אל הפוליטיקה, מבלי לכוון אל האנשים. אך כמו בזוגיות.. המתכון להצלחה, זו תקשורת פתוחה, זה שיהיה מותר להגיד הכל בלי חשש..

מטבע הדברים, בנושאים רבים המשולהבים במכוון אל סדר היום, רוויי אייטמיים מהסוג ה'טריגרי', אנשים יגיבו בצורות נסערות משני צידי המתרס. זה נוגע בהם במקומות רגישים ומוצגת בפניהם 'קריקטורה' לועגת של הצד השני. ללא ספק, ה1+1 הזה יצור שפה מעודנת יותר ומעודנת פחות.

לעיתים לעניין. לעיתים מה שיכונה כ'תת רמה'. אנשים מגעילים כלפי אנשים אחרים כל הזמן, אנחנו יודעים. אף אחד לא צריך לספר לאף אחד מאיתנו.. זה אכן דבר שראוי לעדן, ועדיין, ישנו מחיר כבד שכל פרט ישלם, אם אנחנו נסכים לתחזק את משטור הדיבור ודיכוי החשיבה – אם אנחנו נסכים ש'כן. יש דברים שאסור להגיד', שלא נתפלא אם יום אחד, במהלך ויכוח בחנייה, ישתמשו באותה לוגיקה דיקטטורית כנגד חרותנו, בנושא אחר לחלוטין.

שתפו עם:


ליאור בן ימין
אודות המחבר
- מערכת הגלולה האדומה

התגובה שלכם

נחמד
עצוב
מצחיק
OMG
WTF
WOW

הגיבו עם gif

תגובה אחת

ליאור בן ימין

הירשמו והתחברו בלחיצת כפתור