רוקפלר, אג'נדות מאז ועד מחר – חלק 6 – אליטות דיגיטליות וכפיית העיר החכמה

אם כן, האם ידעתם שאפשר לעשות 'ים' של כסף טוב מ-'קיזוזי פחמן'?
מה זה 'קיזוזי פחמן', אתם בטח שואלים?
ככל הנראה, אין קשר [לפי מה שידוע עד כה] להצבעות בכנסת.

* 'מחיר פחם' – דרך לגרום ל'מסחר בפחמן', 'קיזוזי פחמן' וטריקים נהדרים של אליטות העובדות יד ביד עם בנקי השקעות, להתעשר מויסותי כלכלות ואנשים ברחבי העולם.
תנאי בסיסי: שיתחילו 'כבר' להיות מיסים על פחם והגבלות על השימוש בו בתעשיה, כך שזה יהיה עניין מובנה שניתן 'לסחור' בו לאורך הכלכלה.

* אל גור: לאחר ההצלחה של חברת 'אנרון' עם מסחר ב'גופרית דו חמצנית' לאחר הגבלתה בידי סוכנות EPA הקשורה לרוקפלרים, פנתה זו לאל גור בהיותו סגן נשיא, בבקשה שיעזור ליצור שוק דומה עבור הפחמן הדו חמצני, וכל השאר היסטוריה..
אל גור הוא עצמו אוליגרכיית נפט מבית.

* הסכם פריז: חברות הנפט לא יכולות להסתיר התלהבותן, עד כמה הגבלת פחמן 'טובה לעסקים'.

* 'הכפייה החכמה': 2.0 1984 : גוונים צבעוניים מרצדים עם מוזיקה קצבית, בכדי להצעיד אותנו ברעננות אל 'עולם חדש ומופלא' של קרינות מיקרוגל רציפות בבית וברחוב.

* ממש לא כפינוק לשימושי הסלולר שלנו, אלא כי אין דרך אחרת למסות את שימושי הפחמן הביתיים והציבוריים שלנו, ולאסוף 'מידע מרחבי' עבור רשויות עירוניות ו'מערכות של מערכות', שיודעות להפיק תובנות שמחזקות את הידידות האמיצה בין ממשל ותאגיד.

* המונה החכם: מכשיר ביתי פולט קרינה באופן חסר תקדים ברציפותו, כיוון שחייב להיות זמין לתעד צריכת חשמל ומים, וזאת בתוספת לקרינת המכשירים שישדרו אליו.

* נחתום את הסרטון ואת הסדרה הזו 'רוקפלר, אג'נדות מאז ועד מחר' בדיון אודות ה-'משחק הסופי' של כל זה: איך הוגים 'עתיד בטוח' עבור שושלות משפחתיות לדורי דורות קדימה, במחשבה על 'היום שאחרי הכסף'.

בקרוב, נעלה שני סרטונים באורך מלא של שתי הסדרות שהוצאנו, 'רוקפלר, שמן נחשים והמונופול על החיים' וסדרה זו, לנוחות צפייה ושיתוף.

אנו מקווים שהבנתם כי זה מידע חשוב שעוזר 'לעקוב אחר הכסף' מעל תמרון הימין והשמאל ודרך כותרות וחוקים שעוברים ומתוקשרים באופן טכני ושגרתי בכוונה, כאילו *זו* ההתפתחות הטבעית היחידה של תחום הטכנולוגיה והחיים מול המדינה במאה ה-21.

נשמח אם תוכלו לשתף עם אנשים שלדעתכם יתחברו למידע.

המטרה היא מודעות פשוטה. יש בזה כוח רב ומתמיד: להתחיל לפתח 'חוש אישי' לזהות גלובליסטים בתוך המפלגות [ימין ושמאל], דוברים ותנועות ציבוריות [ימין ושמאל] והכותרות השונות. הן מבחינת קשרים [למשל ל-מועצה ליחסי חוץ, לארגוני או"ם או אחד מהקרנות של האוליגרכים השונים], והן מבחינת מוטיבים שהם מנסים לתקשר לנו בנושאי אג'נדה אלו.

חשוב לזכור, בחברות או ארגונים: חברי מועצת המנהלים הם הקודקוד שעוזר להבין מה באמת קורה מבחינת בעלי שליטה [עקוב אחר הכסף], ולאו דווקא אלו שיושבים בחזית.

מקור:
corbettreport

שתפו עם:


הגלולה האדומה
אודות המחבר
-

התגובה שלכם

נחמד
עצוב
מצחיק
OMG
WTF
WOW

הגיבו עם gif

הגלולה האדומה

הירשמו והתחברו בלחיצת כפתור