רוקפלר, אג'נדות מאז ועד מחר – חלק 5 – טכנוקרטיה, סדר כלכלי חדש

ובכן, בסרטון זה נבין כיצד חזון הזוי משנות ה-30 התפתח לגלגולו הנוכחי: הרעיון המבריק, לקחת מאיתנו כסף [מיסי פחם] ולחלק אותו לנו בחזרה באופן מצומצם ומווסת, על ידי מדידת המידה בה אנו 'טובים' [ממעיטים בפעילויות חיים 'מבזבזות' אנרגיה]

כל זאת, אולי, עד לזמן בו הכלכלה מבוססת חוב לאומי תופח ואנחנו [או צאצאינו], נהיה בשלים 'כבר' למישהו מלמעלה ש'יסדר' את הכלכלה ויגאל אותנו מבעיות חיים אלו.
אולי עם קצבת 'נקודות' חודשית נדיבה.

כמובן שמי שינסה למצוא דרכים 'לעקוף' או לחיות מחוץ למנגנון שכזה, יגלה ש'כל החיים שלו על הענן' וש'כל הענן' סורק אותו ללא הרף עם רשת אלחוטית עוצמתית, בבית ובחוץ, לתעד איך וכמה הוא 'מבזבז'.

* הגיאו-פיזיקאי שעבד עבור חברת Shell Oil וקיבל הנחיה 'לא להשתולל' עם ההערכות כמה נפט נשאר בעולם, בכדי לבסס חששות מחוסר אספקה ומחירים גבוהים.

* הפרויקט היותר עיקרי שהוא היה מעורב בו: ניסוח עקרונות ה'טכנוקרטיה', יחד עם 'מדען מטורף' שבכלל לא היה מדען, ופיתוח רעיונותיה אודות כלכלה הנשלטת באופן מוחלט על ידי גוף גלובלי מנהל.

* החזון המקורי: מהנדסים ומדענים שמחלקים את העושר העולמי לכל אדם ואדם כ"תלושי אנרגיה", אשר מחושבים עבורם בהתאם לשיקולי ייצור וצריכה עולמיים, ועימם תנוע הכלכלה באופן 'נכון'.

* סדר כלכלי זה דורש כתנאי מקדים, את היכולת לתעד באופן מיידי ושוטף כל נתוני הייצור והצריכה מבחינת אנרגיה, עבור הגוף המתכנן, שישתמש בהם בכדי להחליט על הקצבה הראויה.

* 'מתיחת פנים' לחזון, בדרך לימינו: קצבת 'אנרגיה' שנתית, בתור מדינה או אזרח, איתה נפעיל מוצרי חשמל, ניסע ברכבים ו'נממן' כל פעילות 'פולטת פחמן'.
מי שירצה אקסטרה, יצטרך לשלם.

* הסנטור רוקפלר ואל גור יחתמו סרטון זה, להזכיר לנו ש-'שינוי האקלים', הוא לא יותר מדאגה מזויפת הממוקדת רק בהבטי שליטה כלכלית.

מקור:
corbettreport

שתפו עם:


הגלולה האדומה
אודות המחבר
-

התגובה שלכם

נחמד
עצוב
מצחיק
OMG
WTF
WOW

הגיבו עם gif

2 תגובות

הגלולה האדומה

הירשמו והתחברו בלחיצת כפתור