קו האימה מול משכן הקנצלרית בגרמניה: הזוועות היום יומיות של מדיניות גבולות פרוצים

אם כן, מפגן מחאה מלפני שבוע וחצי מול משכן הקנצלרית מרקל, 'קו האימה', אשר מנסה להמחיש באופן ויזואלי ו'סיפורי' מצמרר, את סיפורם של מאות אלפי קורבנות בשנה, שחייהם נגדעו או השתנו ללא הכר, בעקבות מדיניות הגבולות הפרוצים למסתננים באשר הם, וההדחקה הממסדית של הנזקים הקשים שיוצרים הגורמים הלא משתלבים שבתוכם.

נמשיך להזכיר בגאון את הפיתרון המעודד דרכי שלום של איטליה [לגרש מיידית כל מבצע פשע אלים], ואת הפיתרון המעודד משאבים עבור אזרחי ישראל, לאחר שתחזור המשילות הדמוקרטית שלכאורה התחמקה: להחזיר הביתה 'ברגישות ונחישות' את אלו שקיבלו מעמד בקלות יתרה בתקופת משילות הזויה זו — אלו מהם שעדיין יש להם מדינה לחזור אליה שאין בה 'חזון אפוקליפטי של זומבים', כמובן, ובמקביל, לשלול מיידית תקציבי 'טיפוח' וכלכלה 'נדיבים על חשבון אחרים', שנגרעים מכספי משלמי המיסים —

רגע, אנו מקווים שזה לא היה 'ספוילר' לאף אחד — ברור לנו, שזה הכסף שלנו שמניע את כל זה? אנחנו ה'דוד הטוב' שמממן את כל זה, מרוב העושר שיש לו להציע לעולם.
נכון שלא קוראים לזה 'מס השרשת וטיפוח מסתננים', שיש בו עלות תקופתית מוגדרת – במקום זה, זה מגיע בצורה של 'תנועות' מיסים אחרים עבור כל שירות ממומן.
אולי באמת עדיף לראות את זה כמשהו 'ערטילאי' יותר.
קופה כללית 'קסומה', שלא ברור איך הגיע אליה הכסף, וככה זה בעצם לא מאיתנו.

אפילו יותר טוב: אולי בעצם לא נחשוב על זה כמו כסף.
אולי נחשוב על זה כמו 'מספר רץ' משעמם כזה, ספרות שמתקדמות, עבור חוב מצטבר לבנק סבלני שבינתיים 'לא מדבר'.

כך או כך, נדמה שיש לנו את כל המרכיבים עבור סיפור אגדה מלבב, אודות יצור מופלא ונדיב, שחי לו בין ספרי האוצר ועוזר 'לתקן את עוולות העולם'.

מקור:
Vlad Tepesblog

שתפו עם:


הגלולה האדומה
אודות המחבר
-

התגובה שלכם

נחמד
עצוב
מצחיק
OMG
WTF
WOW

הגיבו עם gif

תגובה אחת

הגלולה האדומה

הירשמו והתחברו בלחיצת כפתור