לו הייתי גלובליסט והשערות נלוות: מהדורת טרום טרום בחירות

ובכן, רגע לפני שסוחפים אותנו להתמקד ב'ימין' ו'שמאל' וטריגרים נפלאים לרוב, אנו רוצים להתמקד בגורמים שמצויים גם בימין וגם בשמאל או בעצם הצעה לצורת הערכה משודרגת של נבחרי הציבור: גלובליסטים [מוכווני מדיניות על 'מסדירה' מבחוץ] מול לוקאליסטים [מוכווני התושבים המקומיים וריבונותם].
הצטרפו אלינו להרהורים בנושא עליו לא ידברו בבחירות אלו – 'לו הייתי גלובליסט' ובמסגרתו:

איך בכלל אפשר, בגדול, לנווט כלכלות וסדרי יום פוליטיים במדינות שונות, על ידי 2 חזיתות עיקריות: מבני על – מדינה , מדינה – כלכלה מקומית ואזרחים.

מה הקטע של 'להסדיר' ו'לווסת' אנשים פרטיים כחלק מובנה במדיניות זו, ודרכים שונות בשימוש ליישום ה'הסדרה': המרחב הציבורי המדכא, דילול מהויות , העמקת משטור ממוחשב, וכמוכן ברמת הפרט – ה'חבלה' בערך והנאה מהתאים המשפחתיים, בין אם טרם יצירתם, ובין אם תוך כדי או היכולת להתייצב לאחר גירושין.

הטבע המתעתע שבאג'נדה לאורך דורות, לעומת מה שאנו מכירים מהפוליטיקה ה'רגילה' – בישול איטי וכרסום הדרגתי של חופשיות הפרט, המעצבים את סביבת המחיה ה'נורמלית' של הדורות הבאים.

הצעה לדרך פשוטה בכל תא משפחתי, להוציא את העוקץ מכל הפעולות הללו, יהיו אשר יהיו – חינוך הילדים למודעות לענייני עולם אלו, כבר בשלבים הקריטיים של גדילתם, כך שידעו לזהות כשמנסים 'למכור להם משהו'.

ולבסוף.. בונוס סקירה מיוחד, על פעולות 'דמויות גלובליזם' בנוף המקומי, לפחות כפי שנדמה ממבט ראשון.

שתפו עם:


הגלולה האדומה
אודות המחבר
-

התגובה שלכם

נחמד
עצוב
מצחיק
OMG
WTF
WOW

הגיבו עם gif

הגלולה האדומה

הירשמו והתחברו בלחיצת כפתור