הזעקה המושתקת מן הציבור של קורבנות המסתננים

אחד הסרטונים הקשים ביותר שנאלצנו לערוך, ולא מומלץ לכל אחד בפירוש. מה שמוצג כאן בבסיס, זו הזעקה הלא מושמעת באף מקום, בכל פעם שישנו קורבן למדיניות ההגירה הבלתי מבוקרת, שמצאה שורש גם כאן אצלנו, וכמוכן הטשטוש המכוון בזירה התקשורתית של פשעי מסתננים, מידת אכזריותם והשיעורים המזעזעים, ביחס לפשיעה הישראלית הרגילה.

[לפרטים נוספים בעניין זה, מאתר מידה: https://tinyurl.com/yagyfcr2]

אולימפיה חביבי, אמא לשלושה ילדים, סבתא לשלושה נכדים, בחורה בת 40 עברה בשוק של נתניה בשעה שמונה וחצי בערב, מסתנן אריתראי עקב אחריה, תפס אותה בכוח, הכניס אותה לבניין נטוש, ניסה לאנוס אותה באלימות קשה לאחר שהתנגדה ונאבקה בו בכל כוחותיה, הוא לקח בלוק וריסק לה את הגולגולת במכות והתיר אותה מחוסרת הכרה בשלולית של דם. אנשים שעברו שם ראו אותה וקראו לעזרה. היא הגיעה לבית החולים מחוסרת הכרה כאשר היא מונשמת ומורדמת עם חבלות קשות, שברים קשים בגולגולת, עצמות הפנים מרוסקות ודימום מוחי, שזה נזק מוחי קשה, הרופאים נאבקו על חייה. היא ככל הנראה תישאר צמח.

רק שמישהו יסביר לנו בבקשה, למשפחות הקורבנות או לקהילה בה היא חיה, מדוע טינופת חלאה שכזו, חסרת אמפתיה או רגישות בסיסית ליצור חי אחר, לא מגורש מייד, ולא משנה כמה כסף ארגונים השקיעו בלתת לו מעמד? אנחנו בטוחים שכסף להשקעות נוספות, יש די והותר.

אגב, פריט טריויה 'מרתק' בנושא זה: שר הפנים אריה דרעי, חייב להיות חתום על כל אישור מעמד שניתן בישראל. אף אחד לא יכול להכריח אותו: לא היועץ המשפטי, לא בג"צ, לא ראש הממשלה ולא האו"ם.

מקור:
Sheffi Paz

למה יש לי הרגשה שהזוועה בשוק של נתניה תתויג על ידי התקשורת כעוד רצח של אישה בידי גבר ולא כעוד רצח של ישראלית בידי מסתנן?אבל אנחנו לא ניתן לזה לקרות.

פורסם על ידי ‏שפי פז‏ ב ראשון, 4 בנובמבר 2018

שתפו עם:


ליאור בן ימין
אודות המחבר
- מערכת הגלולה האדומה

התגובה שלכם

נחמד
עצוב
מצחיק
OMG
WTF
WOW

הגיבו עם gif

2 תגובות

ליאור בן ימין

הירשמו והתחברו בלחיצת כפתור