הבשורה הטכנולוגית למעשנים, כנגד כל בעלי העניין

ובכן, תוך כדי שאנו חוגגים דמוקרטיה ובניסיון למצוא משהו אחר לדבר עליו חוץ מפוליטיקה וההמתנה לתוצאות, הנה משהו שממש עשוי לשפר באופן מעשי וכמעט מיידי חיים של אינדיבידואלים רבים:
סרטון שהופק בידי ארגון 'המרכז הארצי להפסקת עישון והכשרה' בבריטניה, ומומן בחלקו על ידי 'בריאות הציבור אנגליה', שלוחה של משרד הבריאות הבריטי העוסקת בהתמכרות לחומרים, ועוסק בענף הסיגריות האלקטרוניות המתפתח במהירות רבה – מסתבר שהגיעו לרמה כזו של שחזור ואפילו שיפור חווית עישון בלי נזקי עישון, שמעשנים רבים עוזבים סיגריות בבת אחת ולא יכולים לחשוב אפילו על לחזור ל-'טעם הישן'. הוסיפו את זה לחוסר ההשפעה של ריח לא נעים ועשן על הסביבה הלא מעשנת, ותבינו מדוע הרבה בעלי עניין עשויים להתעורר משנתם.

ראוי לציין בהקשר זה, שענף זה בניגוד לענף הטבק, מלא ביצרנים עצמאים קטנים, שכן זו פרוצדורה פשוטה יחסית, ליצור את הנוזל אותו הופכים לאדים, וישנם אף יצרנים קטנים רבים עבור המכשירים האלקטרונים השונים.

בסרטון פרופסורים בתחומים של אפידימיולוגיה [תפוצת מחלות ברמת האוכולוסיה], התמכרות לטבק, מדיניות בריאות ופסיכולוגיה בריאותית, מפצירים בנו לא ללכת שולל אחר בעלי העניין ולהבין שבהשוואה לעישון, מדובר בסיכון מזערי ביותר עבור הצרכן.

והבהרה שאמורה להיות ברורה: עדיף לא לפתח שום הרגל שקשור לצריכת חומרים בשאיפה או דרכים אחרות – גם לא שימוש תלותי בקפה לצורך העניין, אך עבור אלו שכבר הוטבעו חזק בדפוסי ההתנהגות של עישון ומה שמסביב, זו אלטרנטיבה עדיפה ללא עוררין, ואכן הושוותה לצריכת קפאין במובן זה.

המקור השלם בן ה13 הדקות:
NCSCTfilms

שתפו עם:


הגלולה האדומה
אודות המחבר
-

התגובה שלכם

נחמד
עצוב
מצחיק
OMG
WTF
WOW

הגיבו עם gif

הגלולה האדומה

הירשמו והתחברו בלחיצת כפתור