בזמן שהענקתם לעצמכם העלאת שכר נוספת: לידיעת נבחרי ציבור וילדיהם המוגנים

סרטון חשוב ולאחריו הכרזה חשובה.

שכר סגן שר: 39,149 ₪
שכר חבר כנסת: 41,432 ₪
שכר יו"ר אופוזיציה: 44,223 ₪
שכר שר: 44,223 ₪
שכר רה"מ: 49,554 ₪

בניגוד לשכר שלכם ושלי, שכר זה מוצמד למדדים שונים ומשונים, ועולה באופן עקבי מעצם חילופי העונות, ללא תלות בביצועים או תפוקה, או מציאת חן בעיני הבוס – במקרה זה, האזרחים.

מה היה עושה אדם דמיוני, אם יום אחד הבת הדמיונית שלו היתה עוברת באותה הסמטה שהיא תמיד עוברת, שמובילה היישר לביתם – והוא היה שומע אותה בלילה מגיעה בצרחות, בזמן שעוד יכול לראות את הסודני שרודף אחריה?
לדווח למשטרה כמובן: לוקחים עדות ונעלמים. אז מה עכשיו עושים?
ובכן, אנחנו נשתף את זה ומידע נוסף, עד אשר יגיע לאילו מנבחרי הציבור שלמרות שכרם, עוד לא נכנס האינטרנט לחייהם בכדי לשמוע על מקרים אלו.

אנו דורשים גירוש *מיידי* של כל המסתננים שבמדינות שלהם יש כיום שלום, כולל אלו שהספיקו לסחוט מעמד ואף הצביעו לבחירות בעירייה. 'מעמד זה לא קיר'.
בנוסף, לטעמנו בשווי זה של תוספות לשכרכם, ניתן ועדיף לשכור גדוד אבטחה של יוצאי קומנדו, שיתן פיתרון כוללני היקפי, גם למצב עם ה'פלשתינים'.
אנו דורשים מימון יחידת אבטחה מיוחדת שתסייר בערים השונות, כמו שיש באזורים שפשוטי העם לא גרים בהם, בכל המקומות המבודדים שניתן לנצל בכדי לתקוף, וכמוכן בכל מקום ומקום שידווח על מקרה וניסיון אונס ככלל – בצורה זו, או שתתומרצו כלכלית לטפל בעניין, או שיהיה שיטור מיומן באופן שוטף. כולם זוכים!

וכעת להכרזה: זו רק סנונית ראשונה בהצפת בעיות אמיתיות של הציבור הישראלי.
אם יש לכם סרטון שצילמתם על דברים חשובים שלא יגיעו לכותרות, או כל נושא אחר שראוי הציבור יהיה מודע אליו, נשמח לקבל את הסרטונים ולפרסם, כמובן על פי שיקולנו.

מקור: ארץ ישראל לעם היהודי

שתפו עם:


ליאור בן ימין
אודות המחבר
- מערכת הגלולה האדומה

התגובה שלכם

נחמד
עצוב
מצחיק
OMG
WTF
WOW

הגיבו עם gif

2 תגובות

ליאור בן ימין

הירשמו והתחברו בלחיצת כפתור