אחרי אלכס ג'ונס וטומי רובינסון: העליהום הדיגיטלי על מבקרי החיסונים והבחירה לחסן בגיל מאוחר

אם כן, יש כאלו שחושבים שאם לא תזריק לילדך בדיוק ביום בו הוא נולד, חלקי חלבון שהופקו בהנדסה גנטית מנגיפי צהבת בי בשילוב חומרים משמרים, אתה מהווה 'סיכון בריאות ציבורי'.

יש כאלו שחושבים שדחיפת חיסונים רבים בימים וחודשים ראשונים ושנים המוקדמות, תוכננה באופן ציני כדי למנוע במידת האפשר את ההוכחה של 'לפני – אחרי', כיוון שתפקודים רבים עוד לא התפתחו והובעו אל פני השטח.

ואני אישית מסיק, דווקא בזכות המאמצים הללו שמושקעים כיום ברחבי המדיה:
בידי אותן האליטות שחוסמות קולות שמרנים ולאומיים,
עם אותם קשרים בין הון, חברות טכנולוגיה ושלטון,
ובאותן הדרכים הנלוזות להשתקת דיון ודמוניזציה של המחנה היריב —
כל מי שיתקרב לתינוק שלי עם מזרק – דמו בראשו.

בן סוואן, עוזר לנו לעשות קצת סדר בבלאגן ולנסות להבין –
מדוע יש בית דין מיוחד שקובע מי ניזוק מחיסונים, ולא ניתן לתבוע את היצרניות ישירות??
מדוע מאז שהוקם בית דין, שולש מספר החיסונים שנחשפים אליו ילדים?
האם הגיוני שבעניין שבו פוצו משפחות ב-30 שנה האחרונות ב-4 מיליארד דולר [מכספי משלם המיסים ולא היצרניות], הוא עניין מספיק 'סגור ובדוק' בשביל לצנזר כל מידע ביקורתי?

בהקשר הישראלי ותביעות הענק שבדרך [מתוך כתבת 'ויינט', לינקים בתגובה ראשונה]:
מדוע משרד הבריאות אישר חיסון צהבת B של חברת 'סייביואק', והחליט לתת אותו ליילודים ולתינוקות וכיום מסתיר את הפרוטוקולים ומחקרי החברה בזמנו, שנוכל כולנו להבין מה היה ההיגיון.

לסייביואק לא היה אישור מרשות רגולטורית מערבית כגון אף די איי או אי אמ איי, וממסמכי החברה עולה שהתשתית המחקרית לאישורו ולשימוש בו, בפרט באוכלוסייה הרגישה של יילודים ותינוקות, הייתה רעועה וכללה 2 מחקרי שלב שלישי בלבד ביילודים, עם מספר נסיינים זעום.

משרד הבריאות קיבל בקשות חוזרות ודרישות עפ"י חוק חופש המידע, לקבל מסמכים, פרוטוקולים ואת מחקרי החברה, שיאפשרו להבין על סמך מה אושר החיסון והוכנס לשגרת החיסונים בתינוקות, ומה בדיוק הייתה סיבת הריקול.

אלא שכל הבקשות נתקלו בסירוב מוחלט. שוב ושוב טען משרד הבריאות בתגובה כי המחקרים הקליניים הם "סוד מסחרי של היצרן" וכי את פרוטוקולי הדיונים שבהם הוחלט לאשר את החיסון ולהכניסו לתוכנית החיסונים "אין ברשות משרד הבריאות".
גם החברה לא סיפקה תשובות.

מקור:
Ben Swann

שתפו עם:


הגלולה האדומה
אודות המחבר
-

התגובה שלכם

נחמד
עצוב
מצחיק
OMG
WTF
WOW

הגיבו עם gif

הגלולה האדומה

הירשמו והתחברו בלחיצת כפתור